ye-logo.v1.2

Пенсії за березень нараховано: як отримати виплату, якщо довелось тікати від війни

Суспільство 2914
Частина пенсіонерів отримає виплати раніше ніж зазвичай
Частина пенсіонерів отримає виплати раніше ніж зазвичай. Фото: Фото: Хмельницька ОДА

На Хмельниччині вже виплачено 567,5 мільйона гривень.

Українські пенсіонери вже отримують пенсійні виплати за березень. Як інформує Головне управління Пенсійного фонду області, частина пенсіонерів отримає виплати раніше ніж зазвичай.

«Раніше встановлених термінів, профінансовано пенсійні виплати в сумі 567,5 мільйона гривень. Потреба на виплату пенсій березня складає 1,4 мільярда гривень. Поштові відділення та банківські установи профінансовано включно по 10 березня 2022 року», - йдеться в повідомленні.

Для людей, які у період військових дій змінили своє місце проживання на території України, Уряд передбачив особливий порядок виплат за новим місцем проживання.

  • Якщо уповноважений банк не зможе здійснювати виплату пенсій та грошових допомог, то люди зможуть отримати належні їм виплати у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанку» як грошовий переказ без відкриття рахунку. Цей механізм за потреби запрацює автоматично. Людині необхідно буде звернутись до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк» з паспортом та довідкою про присвоєння РНОКПП (індивідуального податкового номера).

 

  • Якщо людина отримує пенсію та/або грошову допомогу через АТ «Укрпошта» за місцем проживання, і вимушена була через небезпеку змінити фактичне місце проживання, то вона також зможе отримати їх у відділеннях АТ «Ощадбанку» як грошовий переказ без відкриття рахунку.

 

  • Встановлено також можливість продовження строків виплати пенсій у разі виникнення обставин, що унеможливлюватимуть виплату у визначені дати. Для цього їй необхідно звернутись до сервісних центрів Пенсійного фонду України в області.

Додаткові роз’яснення і консультації пенсіонери можуть отримати за номером «гарячої» телефонної лінії – 0800501583.

Читайте також: Готівку з картки можна зняти в торгових мережах та АЗС – Нацбанк України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую