ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Переможемо заради них: Хмельниччина попрощалася із загиблими військовими

Суспільство 8044
Хмельниччина втратила ще трьох Героїв
Хмельниччина втратила ще трьох Героїв . Фото: колаж автора

Сьогодні, 14 березня, прощалися із військовими, які загинули, захищаючи нашу країну від російських окупантів.

У Хмельницькому попрощалися із Вадимом Положаєм, який загинув при обороні аеропорту на Миколаївщині.
Хмельничанину Вадиму Сергійовичу Положаю було трохи більше 25 років. Він навчався у Харківському Національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба і після закінчення відразу пішов на службу до війська. Був поранений 27 лютого і помер 10 березня 2022 року.

Вадима Положая поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

З Вадимом Положаєм попрощалися сьогодні, 14 березня. Фото Віктора Федотова

Вадима Положая поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. Фото Віктора Федотова.

Сьогодні у Волочиську також провели в останню путь сапера-розвідника Сергія Чеховського. Він народився 10 жовтня 1973 року у Волочиську, навчався у місцевому училищі, а після служби у лавах Збройних сил України з 1993 до 2015 року працював на Волочиському цегельному заводі.

У 2015 року Сергій Миколайович був мобілізований до лав ЗСУ і захищав країну на східних її рубежах, а вже із 2017 року — служив у війську за контрактом. Старший солдат 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Сергій Чеховський загинув на півдні України 8 березня.

У Волочиську в останню путь провели Сергія Чеховського. Фото Руслана Барановського

Варто зазначити, що вчора, 13 березня, попрощалися із жителем Нової Ушиці Дмитром Петровичем Давидюком. Він народився 21 листопада 1991 року в Новій Ушиці. Там навчався у місцевій школі, закінчив Хмельницький університет управління і права та військову кафедру Хмельницької академії прикордонних військ.

Із 2017 року був призваний на строкову службу як офіцер запасу, а вже з 2018 року – офіцер-контрактник. Загинув 11 березня в результаті обстрілу військового аеродрому у місті Луцьк. Дмитра Давидюка провели в останню путь і поховали у Літині на Вінниччині, де спочиває його батько.

Усі вони заплатили життям за незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Світла пам’ять Героям і співчуття рідним!
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую