ye-logo.v1.2

Збір донорської крові у Хмельницькому – графік прийому

Суспільство 1533
Люди, які перехворіли коронавірусом, не можуть бути донорами протягом двох місяців
Люди, які перехворіли коронавірусом, не можуть бути донорами протягом двох місяців. Фото: ілюстративне pixabay.com

Кров із Хмельницького обласного центру служби крові передають іншим медичним закладам міста та транспортують по Україні.

У Хмельницькому продовжують збирати донорську кров пораненим військовим та цивільним українцям. В обласному центрі служби крові, що на вулиці Сковороди, 29, приймають усі групи крові. Водночас, як зазначають, станом на 16 березня гострої необхідності немає.

Для тих, хто хоче стати донором у Хмельницькому, в центрі служби крові опублікували графік роботи на найближчі кілька днів – 17 по 20 березня.

У будні – 17-18 березня здати крові можна з 8:00 до 14:00. У суботу, 19 березня, графік прийому з 8:00 до 12:00. У неділю, 20 березня, – вихідний.

Звертатися можна без попереднього запису, але дотримуючись правил підготовки до цієї медичної процедури. Не вживайте алкоголь за дві доби до процедури, кілька годин перед тим не куріть. Донором може стати людина, яка немає протипоказів, віком від 18 років. При собі мати документи. Люди, які перехворіли коронавірусом, не можуть бути донорами протягом двох місяців.

Читайте також: У бомбосховищі хмельницького міського перинатального центру народилася дівчинка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую