ye-logo.v1.2

Телетрансляцію каналів на півночі Хмельниччини відновили

Суспільство 2322
Кілька днів тому через атаку телевежі виникли певні труднощі з прийомом сигналу на півночі Хмельниччини
Кілька днів тому через атаку телевежі виникли певні труднощі з прийомом сигналу на півночі Хмельниччини. Фото: ілюстративне pixabay.com

Тимчасові труднощі з прийомом сигналу виникали через ворожі обстріли телевежі на Рівненщині, які сталися 14 березня.

На півночі Хмельниччини відновили доступ до телеканалів і тепер труднощів з прийомом телевізійного сигналу немає. Про це розповів під час брифінгу голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Нагадаємо, вранці, 14 березня, внаслідок авіаудару російської війської авіації було пошкоджено телевізійну вежу на Рівненщині. Через атаку телевежі виникли певні труднощі з прийомом сигналу і на півночі Хмельниччини. Тепер же мовлення відновлене повністю.

Нагадаємо, що за таких ситуацій доступ до українських телеканалів можна отримати іншими способами. Наприклад, через кабельних операторів та супутник. Наразі телеканали розкодовані, доступ до мовлення безкоштовний. Також телебачення доступне на багатьох платформах.

Зокрема, як повідомляють в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області, доступ до платформ YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, OLL tv безплатний. Також українські телеканали можна переглядати через застосунок Дія.

Читайте також: Українці знищили близько 14 тисяч окупантів: втрати ворога станом на ранок 17 березня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую