ye-logo.v1.2

На Хмельниччині попрощалися із декількома загиблими Героями

Суспільство 24574
Світла пам
Світла пам'ять Героям!. Фото: колаж автора

Вони з перших днів боронили нашу землю від окупантів.

У Хмельницькому попрощалися із підполковником Дмитром Васильєвим. Офіцер 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара» родом із Первомайська на Миколаївщині, народився 20 березня 1978 року. Після навчання, а був він артилерист-ракетник, Дмитра Миколайовича направили у Хмельницький, де він служив у 19-й ракетній бригаді. 

З перших днів війни він, зі своїм підрозділом, боронили нашу країну на східних її рубежах. 

«Він завжди ставився до усіх з повагою, був толерантним, добрим, тактовним і вихованим професіоналом. Знаючи усі ризики, він одним із перших пішов захищати нашу державу. Від початку загострення війни, 24 лютого, Дмитро Миколайович був там, зі своїм підрозділом. На жаль, і він як керівник, і його підлеглі, загинули», — каже офіцер 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара» Олексій Наконечний.

Дмитро Васильєв завжди ставився до усіх з повагою, був толерантним, добрим, тактовним і вихованим професіоналом. Фото Дмитра Баранова

За мужність і відданість Дмитро Васильєв був нагороджений у 2017 році Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, а вже 22 березня цього року — таким самим орденом II ступеня. Посмертно.

З перших днів війни він, зі своїм підрозділом, боронили нашу країну на східних її рубежах. Фото Дмитра Баранова

Дмитро Васільєв загинув 19 березня 2022 року. Поховали його на Алеї Слави у Хмельницькому, поряд з іншими Героями, які віддали своє життя за Україну.

Дмитра Васильєва поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. Фото Дмитра Баранова

З полковником Ігорем Карчевським попрощалися у Шепетівці. 55 річний Ігор Ростиславович загинув 21 березня 2022 року у бою на Київщині.

У Шепетівці його зустрічали й проводжали в останню путь навколішки, у шані та повазі схиливши голови.

Ігор Карчевський був учасником бойових дій в Афганістані, брав участь в ООС, загинув у війні, яку росія розв'язала в Україні. 

«Ігор Ростиславович знана у громаді постать, три роки поспіль очолював ГО “Ветеран Шепетівщини”, був заступником голови Шепетівської спілки ветеранів Афганістану. Був учасником бойових дій в Афганістані, брав участь в ООС. Також викладав у Острозькій академії, займався підприємницькою діяльністю», — зазначив міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.

Ще з одним героєм, Юрієм Володимировичем Лебеденком, попрощалися у Полонному. Він був старшим стрільцем. Загинув 19 березня 2022 року від поранень під час ракетного обстрілу у Запорізькій області.

Лічені дні до кінця служби залишалися морському піхотинцю Олександру Кушніру, але війна забрала його 22 березня 2022 року. Він народився у Лісогірці на Городоччині 2 червня 2001 року. Від 11 листопада 2020 року він служив в Одесі, у 35-й бригаді морської піхоти. Загинув Олександр Кушнір 18 березня, у Миколаєві.

Днями раніше у селі Берездів на Шепетівщині попрощалися із Русланом Кушніром. Він проживав на сході країни, але загинув у Києві 26 лютого. Йому було майже 38 років і стільки ж залишиться навічно. Як і усім, хто загинув, захищаючи нашу землю від російських окупантів. Світла пам’ять усім Героям! 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую