ye-logo.v1.2

Чотири обірвані життя: на Хмельниччині попрощалися з загиблими військовими

Суспільство 15223
Ще чотири Герої поповнили Небесне військо
Ще чотири Герої поповнили Небесне військо. Фото: колаж автора

Сьогодні, 26 березня у Хмельницькій області, провели в останню путь чотирьох військовослужбовців.

У Наркевичах попрощалися із Вадимом Віталійовичем Гоцуляком, який гідно боронив рідну землю ще з періоду АТО. Він народився 1 серпня 2001 року, а загинув 20 березня на Миколаївщині. Уся громада, разом із мамою та сестрами Вадима, проводжали його в останню путь зі сльозами на очах і болем у серці.

У Наркевичах попрощалися із Вадимом Гоцуляком. Фото Наркевицької ТГ

В боях під Черніговом загинув Сергій Корольчук, з яким попрощалися сьогодні, 26 березня у Віньківцях. Народився він на Білогірщині у 1988 році. Після школи навчався у Кам’янець-Подільському коледжі культури та мистецтв, згодом продовжив навчання в Рівненському педагогічному університеті. Після закінчення університету повернувся в коледж культури та мистецтв викладачем, працював також у Кам’янець-Подільському національному університеті. 

«Сергій Корольчук керував оркестром народних інструментів, був надзвичайно талановитим, від руки писав партії для цілого оркестру. Колеги його поважали, а студенти любили. Людяний, простий, розумний, надзвичайно талановитий, сміливий і щирий – таким знали Сергія родичі, знайомі, друзі, бойові побратими. У цій війні ми втрачаємо найкращих, вони боронять нашу свободу віддаючи найдорожче свої життя… Ми в боргу перед Сергієм. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Йому тепер назавжди 33», — розповідають про загиблого у селищній раді.

У 2019 році Сергій підписав контракт, пішов служити до війська, до початку активної фази російсько-української війни неодноразово брав участь у боях з окупантом в зоні ООС. У Сергія залишилися дружина і півтора річна донька.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сергія Корольчуку назавжди 33 роки. Фото Віньковецької ТГ

У Шепетівці також сьогодні пройшла жалобна церемонія поховання — прощалися із Віктором Миколайовичем Холодовим. Він був сержантом, командиром БМП. А в мирному житті займався будівельною справою. У 2019 році Віктор Холодов був мобілізований до лав ЗСУ, служив за контрактом. У 2021 році перебував у зоні ООС. Загинув 7 березня 2022 поблизу Києва. З Віктором Холодовим прощалися урочисто, на площі, проводжаючи в останню путь на колінах, з усіма почестями.  

У Шепетівці прощалися із Віктором Миколайовичем Холодовим. Фото Олександра Островського

Старшого лейтенанта Сергія Лучка в останню путь провели у Ярмолинцях. Йому було і навічно залишиться 40 років.

Старший лейтенант Сергій Лучко захищав Україну в складі морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ. До лав українського війська був мобілізований ще 2015 року. Служив командиром інженерно-саперного взводу. 18 березня разом з побратимами потрапив під ворожий авіаудар на Миколаївщині. 

Попрощатися із Сергієм Лучком прийшли сотні людей. Фото Ярмолинецької ТГ

25 березня з героєм попрощалися його бойові побратими на Одещині, а вже сьогодні — рідні та близькі на Ярмолинеччині.

Поховали Сергія на кладовищі у його рідному селі Вербка Мурована. У загиблого залишилися батько, сестра, дружина і троє дітей.

Фото Ярмолинецької ТГ

Жодні слова не можуть висловити біль і злість, які наповнюють серця українців від загибелі наших Героїв, які стоять на рубежі добра і зла, світла й темряви. Світла пам’ять усім, хто поклав життя за країну і кожного з нас.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую