ye-logo.v1.2

На Хмельниччині скасували червону зону карантину

Суспільство 2915
На час воєнного стану уряд планує відмовитися від обов
На час воєнного стану уряд планує відмовитися від обов'язкових карантинних обмежень, замінивши їх рекомендаційними. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Однак люди повинні дотримуватися маскового режиму, адже досі є небезпека інфікуватися коронавірусом.

З 27 березня Хмельницьку область вивели з «червоної» зони карантину. Таке рішення напередодні прийняла державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Однак усіх обмежень — не скасовували, адже наразі Хмельниччина перебуває у «жовтій» зоні. Про це повідомили у пресслужбі Кабміну.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що «червону» зону з 27 березня скасували на території п’яти областей. Серед них: Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Рівненська й Хмельницька. Тож на їх території діють обмеження «жовтої» зони. Зокрема, вимога перебувати у громадських місцях і транспорті у вдягнених захисних масках.

Таке рішення державна комісія прийняла на ґрунті епідеміологічної ситуації. Крім того, умови воєнного стану унеможливлюють планомірне ведення статистики і дотримання протиепідемічних норм.

Тому на час воєнного стану й місяць після його обмеження уряд планує скасувати запровадження «кольорових» зон карантину. А також — відмовитися від усіх обов’язкових протиепідемічних обмежень й запровадити рекомендаційні. Міністерство охорони здоров’я вже розробило проєкт таких змін до чинної постанови Кабміну щодо встановлення карантину.

А медзаклади повинні забезпечити повну готовність до можливого спалаху коронавірусу в умовах воєнного стану.

До теми: За місяць війни на Хмельниччині вакцинувалися від COVID-19 майже 20 тисяч людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую