ye-logo.v1.2

Anonymous показали документ про створення фейкових відео «знущань» над російськими полоненими

Суспільство 3012
На росії створюють фейки з метою дискредитації ставлення українських військ до військовополонених
На росії створюють фейки з метою дискредитації ставлення українських військ до військовополонених. Фото: ілюстративне pixabay.com

Такі матеріали мають поширювати для того, аби російські військові боялися здаватися у полон.

 У мережі з'явився скан наказу т.в.о міністра оборони РФ Дмитра Булгакова про підготовку фейкових відео, на яких «українські військові» нібито знущаються над «російськими військовополоненими».

Документ оприлюднили хакери групи Anonymous, повідомляє «Українська правда».

«Витік документа з росії із замовленням на зйомку пропагандистських відеороликів з метою дискредитації ставлення українських військ до військовополонених», – написали у твіттер Anonymous.

Зазначається, що наказ видано й підписано 21 березня. Дослівно:

«Наказую:
1. Створити й поширити серію відеоматеріалів з демонстрацією нелюдського ставлення військовослужбовців Збройних сил України та націоналістичних формувань на території України стосовно полонених, котрі висловили власне бажання здатися в полон.
2. Створити й поширити серію графічних матеріалів, із доказами фактів використання підставних осіб під час зйомок брифінгів службовців збройних сил РФ, які опинилися в полоні. Також, спростувати факт залучення ЗС РФ військовослужбовців, що несуть військову службу по призову».

Наказ видано й підписано 21 березня. Фото: сторінка Anonymous у twitter.com

Також т.в.о міністра оборони РФ наказує долучити до цих фейків безпідставні твердження про порушення українськими військовиками Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.

Як пише видання, причиною таких заходів у наказі вказали те, що в соцмережах поширюють відео нормального поводження українських військових із російськими полоненими. Мовляв, солдати окупаційних військ РФ можуть після перегляду таких відео можуть бути більш схильними здатися у полон.

Нагадаємо, увечері 27 березня головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний попередив, що росіяни будуть поширювати фейкові відео, на яких люди, переодягнені в українську військову уніформу будуть вдавати жорстоке поводження з людьми, що виглядають як російські військовополонені.

Довідково: Anonymous – це міжнародна група хакерів та кіберфахівців, які з політичних міркувань борються у кіберпросторі з урядами країн світу, політичними структурами та елітами.

Читайте також: Які фейки російська пропаганда поширює про Хмельниччину у соцмережах: підбірка тижня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую