ye-logo.v1.2

Військовий експерт Олег Жданов: «Окупанти спробують ще раз здійснити наступ на Донбасі»

Суспільство 8622
Військовий експерт про можливий наступ російських окупантів
Військовий експерт про можливий наступ російських окупантів. Фото: 24tv.ua

Але поки що сил для атаки у російської армії недостатньо.

Російські війська послабили наступ на Чернігівському і Київському напрямках, покинули Чорнобильську зону, а наші війська продовжують досягати успіхів в інших регіонах, звільнюючи населені пункти і територію України.

Однак, найскладнішою ситуація залишається зона операції об’єднаних сил і місто Маріуполь. Це зазначив військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю каналу «Україна 24». Експерт додає, що російські війська наразі проводять ротацію та переформування резервів, щоб посилити дієздатність.

«Зібравши ударний кулак, окупанти спробують на Донбасі ще раз здійснити наступ на наші війська і будуть намагатися зайти до нас у тил через Ізюм для того, щоб хоча б частково спробувати нас оточити. Наступ на Донбасі буде супроводжуватися одночасними ударами по всіх напрямках», - переконаний Олег Жданов. Але є в цьому, за його словами, і певний позитив, адже такий наступ ми очікували ще близько двох тижнів тому. «Це свідчить про те, що ні прихована мобілізація, ні мобілізація по системі активного бойового резерву країни не має великих успіхів», - додає експерт.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую