ye-logo.v1.2

Хмельницький ліцей безкоштовно навчає переселенців новим професіям

Суспільство 3860
Уже понад десяток жінок навчаються професії швачки
Уже понад десяток жінок навчаються професії швачки. Фото: khm.gov.ua

Наразі уже розпочали навчати бажаючих на швачок.

У Хмельницькому переселенцям пропонують безкоштовно отримати нову професію. Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, таке навчання уже розпочалося на базі Хмельницького професійного ліцею, що на вулиці Озерна, 8. Тут наразі навчають на швачок.

Як зазначають в міськраді, нову професію можуть отримати внутрішньо переміщені особи. На сьогодні цією можливістю скористалися понад десяток жінок.

Протягом двох місяців учасники курсів вивчають основи професії. Після цього вони можуть проходити практику і водночас працювати. Після закінчення курсової підготовки здобувачі освіти отримають свідоцтво державного зразка та можливість працевлаштуватися, пояснюють в прес-службі міськради.

«Наші слухачі курсів не лише отримають нові навички, але й можливість адаптуватися. Почали безкоштовні курси саме з цього профілю, бо маємо надію, що після навчання вони працевлаштуються, адже Хмельницький має багато швейних підприємств», - розповів директор ліцею Григорій Станіслав.

Окрім групи, яка уже здобуває професію «Швачка» в навчальному закладі найближчим часом планують розпочати підготовку за новими професіями: кухаря та зварювальника.

Детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (097) 420-54-09 з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00.

Читайте також: У Хмельницькому додали локації, де можна оформити довідку переселенця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую