ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому додали громадського транспорту

Суспільство 1567
З 5-го квітня в обласному центрі збільшили випуск тролейбусів на лінії
З 5-го квітня в обласному центрі збільшили випуск тролейбусів на лінії. Фото: ілюстративне з архіву

На кількох тролейбусних маршрутах побільшало електротранспорту.

Відсьогодні у Хмельницькому збільшили кількість тролейбусів, які курсують вулицями міста. Рогатих додали на маршрутах №10, №15А, №3, №9, №17, №16, №8. Тепер на лінії загалом виходять 65 одиниць. Як зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук, найближчим часом їх кількість можуть ще збільшити.

«Від початку широкомасштабної війни у місті тролейбусів курсувало суттєво менше. Але у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку, ми додали тролейбусів і будемо відслідковувати далі. Можливо, найближчим часом буде прийнято рішення збільшити їх кількість до 75 чи 80 одиниць. Так, як це було до 24 лютого», - говорить посадовець.

Маршрутні таксі теж продовжують курсувати. За словами Миколи Ваврищука, наразі на лініях працюють 80% маршруток з числа тих, які виходили на рейси до 24 лютого.

Нагадаємо, кілька днів тому у Хмельницькому знову почали штрафувати порушників правил паркування. Упродовж останніх трьох тижнів інспекція з паркування лише виносила попередження водіям-порушникам, але така практика виявилася неефективною.

Читайе також: Війна на парканах Хмельницького – автори вуличних малюнків розповіли про створені роботи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую