ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому знову штрафуватимуть порушників правил паркування: попередження не працюють

Суспільство 1876
З 1 квітня муніципальні  інспектори з паркування  штрафкватимуть злісних порушників  ПДР
З 1 квітня муніципальні інспектори з паркування штрафкватимуть злісних порушників ПДР. Фото: з фейсбук-сторінки Миколи Ваврищука

За три тижні водії отримали понад півтори тисячі попереджень.

 З 1 квітня у Хмельницькому відновили штрафи за порушення правил паркування. Про це повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, упродовж останніх трьох тижнів інспекція з паркування лише виносила попередження водіям-порушникам.

«Всього таких попереджень було понад півтори тисячі. На жаль, попередження не працюють. Тепер — без них, одразу штраф», — написав Микола Ваврищук на своїй сторінці у фейсбуці.

У першу чергу інспектори зосереджуватимуть увагу на грубих порушеннях і випадках, коли припарковане авто заважає руху транспорту. За порушення правил паркування передбачено штраф для водіїв — від 340 до 680 грн.

Нагадаємо, інспекція з паркування запрацювала у Хмельницькому у липні 2021 року. За п’ять місяців роботи інспектори виписали порушникам правил паркування понад три з половиною тисячі постанов.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую