ye-logo.v1.2

Ще з декількома Героями попрощалися в різних куточках Хмельниччини

Суспільство 6283
Вони загинули за те, щоб ми мали сильну і незалежну Україну
Вони загинули за те, щоб ми мали сильну і незалежну Україну. Фото: колаж автора

Усі вони загинули від ворожих російських військ.

Вчора, 9 квітня на території Хмельницької області, із загиблими військовими прощалися у Хмельницькому, Віньківцях, Полонному та селі Отроків на Новоушиччині. 

У Хмельницькому провели в останню путь Едуарда Садомського. А у Полонному попрощалися із військовослужбовцем ЗСУ Валерієм Петровичем Ярощуком 1976 року народження. З 2016 року майстер-сержант Валерій Ярощук неодноразово залучався до виконання завдань під час антитерористичної операції та Операції Об'єднаних Сил на території Луганської та Донецької областей. За результатами служби неодноразово заохочувався командуванням територіального вузла та Головою Держспецзв'язку.

29 березня 2022 року Указом Президента України був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня за особливу мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі. Загинув 8 квітня 2022 року.

Валерій Ярощук неодноразово заохочувався командуванням територіального вузла та Головою Держспецзв'язку.

Із загиблим поблизу Ізюму Вікторем Протасом попрощалися в суботу, 9 квітня у Віньківцях. Він народився 13 серпня 1972 року. У 2014 році добровільно пішов боронити Україну від ворога, разом із 72-ою механізованою бригадою вирушив воювати на Схід. Він повернувся додому у 2015 році, створив сім’ю, а коли 24 лютого 2022 року ворог знову прийшов на нашу землю, Віктор Борисович наступного ж дня знову пішов захищати Україну. Його мобілізували до 3-ї танкової бригади і разом із побратимами Віктор Протас воював на Харківщині. Героїчно загинув в бою поблизу Ізюму, 4 квітня.

У громаді його згадують, як доброго та порядного чоловіка, сина, батька трьох дітей, брата, вірного друга та бойового побратима.

Віктор Протас героїчно загинув в бою поблизу Ізюму, 4 квітня.

На сході країни загинув також і Ярослав Михайлович Шахмартов. Його провели в останню путь у рідному селі Отроків Новоушицької громади. Ярослав Шахмартов народився 25 березня 1994 року, навчався у місцевій школі, а згодом — в одному із Хмельницьких вищих професійних училищ. Він пішов захищати країну і загинув за її цілісність 5 квітня 2022 року у місті Авдіївка. 

Ярослав Шахмартов загинув 5 квітня 2022 року у місті Авдіївка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую