ye-logo.v1.2

Росіяни завдали ракетних ударів по Львову (Доповнено)

Суспільство 4713
Про ракетні удари повідомив міський голова Андрій Садовий
Про ракетні удари повідомив міський голова Андрій Садовий. Фото: ілюстративне 24tv.ua

У більшості областей України вранці двічі оголошували повітряну тривогу.

Сьогодні вранці, 18 квітня, росія завдала ракетних ударів по Львову. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий у своєму дописі на офіційній фейсбук-сторінці.

«5 прицільних ракетних ударів по Львову. Відповідні служби вже виїхали на місце. Детальнішу інформацію з‘ясовуємо», - написав Андрій Садовий.

Також попередню інформацію щодо ракетних ударів озвучив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. На своїй сторінці написав, що за попередньою інформацією, сталося чотири ракетні удари. Він попросив містян не знімайти нічого на відео, не фотографувати і не поширювати припущень з неперевірених телеграм-каналів та груп.

Нагадаємо, повітряна тривога у більшості областей України, в тому числі й на Хмельниччині, сьогодні вранці була оголошена двічі – близько 6:45, а потім з невеликою перервою знову близько 7:40 та тривала до 9-ї ранку.

Нагадаємо, російські окупанти не вперше завдають ракетних ударів по Львівщині. Зокрема, у березні через обстріл російськими окупантами Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що біля Яворова, загинули десятки людей.

Доповнено в 10:35 18 квітня: станом на 10:05 голова обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив про 6 загиблих та 8 постраждалих.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую