ye-logo.v1.2

Погода на завтра – 26 квітня на Хмельниччині прогнозують нічну грозу

Суспільство 4736
Час від часу на небі визиратиме сонце, прогріваючи повітря до +15-ти градусів
Час від часу на небі визиратиме сонце, прогріваючи повітря до +15-ти градусів. Фото: автора

Уночі дощитиме інтенсивніше.

У вівторок, 26 квітня, на Хмельниччині знов очікується весняний дощ. Про це повідомляють синоптики Українського гідрометцентру. За прогнозом, оприлюдненим синоптиками, уночі дощитиме інтенсивніше, а от удень опади можливі лише періодичні. Час від часу на небі визиратиме сонце, прогріваючи повітря до +15-ти градусів. Уночі також буде доволі тепло – до +8-ми градусів. Як уточнюють в Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології, увесь день по області буде хмарно з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Також вночі місцями очікується гроза.

«Синоптик» прогнозує вівторок прохолоднішим, ніж Український гідрометцентр, - до 10-ти градусів тепла удень. За прогнозами ресурсу, весь день на Хмельниччині буде хмарним. Нічний дощ закінчиться ще до світанку. Вдень він послабшає та розпочнеться знову, але ближче до вечора має припинитися.

Синоптиця Наталка Діденко 26-го квітня в Україні прогнозує температурні контрасти - від мінімальних +3 градусів у Карпатах до максимальних +24 градусів на Луганщині.

Загалом, за її прогнозом, у західних областях передбачається 10-15 градусів тепла. Дощі пройдуть завтра у північних областях та місцями у західних.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую