ye-logo.v1.2

У боях на Харківщині загинув снайпер Руслан Малімон

Суспільство 9890
Герой загинув 27 квітня.
Герой загинув 27 квітня.. Фото: зі сторінки Руслана Малімона у Фейсбук

Прощатимуться із ним у Солобковецькій громаді завтра, 8 травня.

Завтра, 8 травня у селі Глушківці Солобковецької громади на Ярмолинеччині зустрічають 39-річного загиблого Героя Руслана Малімона. Він загинув 27 квітня у боях в Ізюмському районі на Харківщині. Про це сайту «Є» повідомив голова громади Сергій Когут.

«Наш Герой Руслан Малімон проживав у Першотравневому, але його батьки — жителі нашого села Глушківці. Він працював на шахті. Був мобілізований у 2015 році, захищав нашу країну на східних її рубежах. Згодом повернувся до мирного життя і протягом року працював на шахті. Коли ворог почав активну війну у нас 24 лютого, Руслана мобілізували знову. І вже через три дні від початку активної фази, він знову пішов захищати нашу країну від окупанта», — розповів Сергій Когут.

Руслан Малімон у мирному житті закінчив Павлоградський технікум Національного гірського університету, а згодом — навчання і в самому університеті, де вивчав технології підземної розробки родовищ корисних копалин. На військовій службі він був снайпером 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», захищав країну і героїчно загинув 27 квітня.

«Сумна звістка про загибель Малімона Руслана Миколайовича надійшла в нашу громаду. У ході виконання бойового завдання був вірний військовій присязі, виявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину. Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль гіркої втрати та скорботи», — повідомляє сайт громади.

Живим коридором Героя зустрічатимуть і прощатимуться завтра 8 травня. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую