ye-logo.v1.2

Буча, Гостомель, Маріуполь… У Хмельницькому встановили пам’ятну дошку на честь міст-героїв України

Суспільство 2863
Пам
Пам'ятну дошку встановили на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні. Фото: facebook.com/admkm.gov.ua

Вона з’явилася на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні як символічна паралель між діями нацистів тоді та рашистів зараз.

У Хмельницькому на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні, що в Дендропарку на Виставці, встановили пам'ятну дошку з написом «Українці ніколи не забудуть кровавих злодіянь російських варварів» та переліком українських міст-героїв, які чинили мужній опір російським окупантам.

Як зазначають в пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації, так провели своєрідну паралель між жахіттями фашизму Другої світової війни та злодіяннями російського рашизму зараз.

«Люди ніколи не забудуть кровавих злодіянь фашистських варварів» - саме такі слова були викарбувані на пам'ятній дошці на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні, - зазначають в облдержадміністрації. - Відсьогодні тут з'явилася ще одна пам'ятна дошка, яку обласна військова адміністрація передала місту, з написом «Українці ніколи не забудуть кровавих злодіянь російських варварів», як символічна паралель між діями нацистів тоді та рашистів зараз».

Пам'ятну дошку місту передала обласна військова адміністрація. Фото: facebook.com/admkm.gov.ua

Додамо, що за даними громадської організації "Декомунізація. Україна" на початку травня на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні демонтували табличку, яка прославляє маршала Жукова та генерала Ватутіна.

Дошку зі згадками маршала Жукова та генерала Ватутіна на Меморіалі слави полеглим у Другій світовй війні демонтували. Фото: facebook.com/DecommunizeUkraine

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую