ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дякуємо, що захищали наших дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олексієм Лопатіним

Суспільство 2208
Олексій Лопатін загинув на Харківщині
Олексій Лопатін загинув на Харківщині. Фото: колаж автора

Він загинув на Харківщині.

Сьогодні, 19 травня у Хмельницькому провели в останню путь загиблого у війні, яку розв’язала росія, Олега Лопатіна. Капітан, якому посмертно присвоїли звання майора, який останнього подиху боронив нашу країну, загинув у Дерагачах на Харківщині. 

За те, що рідні як і Україні втратили свого захисника, просили вибачення і дякували міський голова Олександр Симчишин і полковник ЗСУ Вадим Жураківський. 

«Сьогодні ми всі разом проводимо його в останню путь. На Алею Слави, де спочивають наші Герої, захисники. Проводимо зі словами  співчуття для його родини, сім’ї, побратимів. Прошу пробачення і сім'ї, в родини, бо ми жодними словами, не зможемо зарадити ваш біль. Ми розділяємо біль втрати нашого захисника, проводимо зі словами подяки: Дякуємо вам, що захищали наших дітей, нашу Україну і наше українське майбутнє. Дякуємо за те, що були справжнім воїном, офіцером, прикладом для багатьох, як має жити людина і віддавати себе заради великої справи», — сказав Олександр Симчишин. 

Олексія Лопатіна поховали на Алеї Слави у Хмельницькому

Про те, що Олексій Лопатін був саме таким, свідчить і його побратим, який приїхав попрощатися з гиблим військовослужбовцем. 

Сергій каже, втрата Олексія Володимировича — це біль всього підрозділу. 

«Олексій був чуйною, відданою своїй справі людиною. Такої доброї й відповідальної людини, я не зустрічав. Їх дуже мало. Ми служили з ним майже два роки і я хочу подякувати родині, що виховала такого бійця», — представник військової частини, в якій Олексій Володимирович проходив службу. 

Попрощатися з Олексієм Лопатіним прийшли рідні, друзі, побратими і вдячні хмельничани.

Він зачитав наказ, у якому значиться, що капітану Олексію Володимировичу Лопатіну, інструктору відділення підготовки та оцінки дій підготовки підрозділу ракетних військ і артилерії присвоєно чергове військове звання — майор. Посмертно».

Олексія Лопатіна поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.  

Побратим Сергій зачитав наказ, яким Олексію Лопатіну присвоєно звання - майор (посмертно).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую