ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Телефонують з прихованих номерів: шахраї вимагають гроші у родичів військовослужбовців

Суспільство 860
Питання звільнення військовополонених перебувають у виключній компетенції органів державної влади
Питання звільнення військовополонених перебувають у виключній компетенції органів державної влади. Фото: maximum.fm

Невідомі намагаються дізнатися особисті дані українських захисників.

Родичам військовослужбовців почали надходити підозрілі телефонні дзвінки. Зловмисники обіцяють "сприяти визволенню з полону" бійців за грошову винагороду. Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ,

"Особливо це стосується тих військовослужбовців, які потрапили в полон або рахуються безвісті зниклими", — відзначають у Генштабі.

Користуючись емоційним станом рідних та близьких, зловмисники телефонують з прихованих номерів та пропонують за грошову винагороду "надати інформацію" про військового та "сприяти визволенню з полону". Також шахраї намагаються, нібито з метою уточнення, дізнатися особисті дані українських захисників.

У відомстві наголосили, що представники ЗСУ або інших органів військового управління чи державних установ не збирають коштів та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу.

Питання звільнення військовополонених перебувають у виключній компетенції органів державної влади. Жодного збору коштів з членів сімей та близьких не відбувається.

Читайте також: Будьте обережні: шахраї розсилають повідомлення з посиланням на фейковий чат-бот

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую