ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Військовий з Хмельниччини отримав орден від президента

Суспільство 1796
Директор Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи отримав нагороду від президента
Директор Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи отримав нагороду від президента. Фото: ілюстративне пресслужби Міноборони

За особисту мужність і самовідданість Віталія Хоптяра нагородив Володимир Зеленський.

Військовослужбовець з Ярмолинеччини Віталій Хоптяр отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. Про це повідомляється на сторінці громади у фейсбуці.

Згідно з указом президента, військовослужбовця нагороджено "За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі".

Віталій Хоптяр – директор Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи. До лав Збройних сил України він приєднався 25 лютого 2022 року, уже наступного дня після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

"За кожною з таких нагород – історія надзвичайної сміливості й самопожертви. Слава мужнім захисникам України!" — йдеться у повідомленні на сторінці громади.

Читайте також: За особисту мужність і самовідданість президент нагородив двох військових з Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую