ye-logo.v1.2

Знищив врожай кукурудзи, проїхався полем: на Хмельниччині суд стягнув гроші з комбайнера

Суспільство 17006
Загальна площа знищеного врожаю кукурудзи склала 0,3209 гектара
Загальна площа знищеного врожаю кукурудзи склала 0,3209 гектара. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік переконує, що раніше там пролягала дорога.

Днями Чемеровецький районний суд стягнув з місцевого жителя понад 61 тисячу гривень на користь приватного підприємства. Половина цієї суми — компенсація за врожай кукурудзи, який він знищив минулого року, проїхавшись полем. Однак свою провину він визнав лише частково. Деталі цієї справи розповіли у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією, подія сталася 13 жовтня минулого року в селі Степанівка Чемеровецької громади. Працівники приватного підприємства «Кочубіївське» виявили на орендованих ділянках знищений врожай кукурудзи. Правоохоронці досить швидко встановили, що до цього причетний місцевий житель. Однак у його діях не виявили ознак кримінального правопорушення.

Розраховано, що чоловік знищив дещо більше як 0,32 гектара врожаю кукурудзи. Тож завдані ним збитки сягають 31 тисячу 442 гривні. Оскільки він відмовився сплатити ці кошти, підприємство подало позов до суду.

Відповідач лише частково визнав позов. Він погодився, що проїхався комбайном по врожаю кукурудзи й знищив його. Бо там з 2017 року пролягала дорога до його паю, засіяного соєю. Однак її довжина зменшилася з тисячі метрів до 500. Він стверджував, що її переорали та засіяли кукурудзою.

Дослідивши справу, Чемеровецький районний суд задовольнив позов приватного підприємства. Тож призначив стягнути з комбайнера на його користь 31 тисячу 442 гривні за знищений врожай. А також — по 15 тисяч гривень компенсації за правничу допомогу та залучення землевпорядника. Отож, загалом відповідач має сплатити понад 60 тисяч гривень.

Проте це рішення поки не набуло остаточної законної сили й відповідач може оскаржити його у Хмельницькому апеляційному суді.

Читайте також: За неякісний ремонт дороги у Хмельницькому підрядник сплатить понад 360 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую