ye-logo.v1.2

Хмельницький купить військові облігації на 100 мільйонів гривень

Суспільство 2163
У міській раді прийняли рішення про купівлю державних військових облігацій
У міській раді прийняли рішення про купівлю державних військових облігацій. Фото: ілюстративне з архіву

Таке рішення підтримали члени міського виконкому.

У Хмельницькому знову виділили гроші на підтримку українських військових. Як розповів міський голова Олександр Симчишин, цього разу з бюджету виділили на військо ще 2 мільйони 400 тисяч гривень.

За ці гроші мають придбати мініекскаватори для інженерних підрозділів, ретранслятор «Моторолла» з радіостанціями, засоби зв’язку, літній одяг і взуття. Мільйон гривень перерахують на військові частини, які базуються у Хмельницькому, для покращення їхньої матеріальної технічної бази, а також ремонту автомобільної техніки.

Як підсумував міський голова, загалом з початку широкомасштабного вторгнення росії, Хмельницький виділив на військо майже 25 мільйонів гривень.

Також на виконкомі ухвалили рішення купівлю державних військових облігацій. На це планують виділити 100 мільйонів гривень.

«Це цільові облігації, кошти можуть бути використані лише на підтримку українського війська. Розмістивши ці кошти під військові облігації, ми можемо заробити для міського бюджету, при тій обліковій ставці НБУ яка є, орієнтовно 5-6 мільйонів гривень. Тобто ми поповнимо бюджет для потреби громади і суттєво допоможемо українському війську»,- каже Олександр Симчишин.

Рішення, прийняті на виконкомі, депутати ще мають затвердити під час сесії міської ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую