ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Церква у Меджибізькій громаді покинула московський патріархат

Суспільство 1055
Ще одна релігійна громада у Хмельницькому районі вийшла з підпорядкування УПЦ московського патріархату
Ще одна релігійна громада у Хмельницькому районі вийшла з підпорядкування УПЦ московського патріархату. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Присутні на зборах одностайно проголосували за перехід з УПЦ московського патріархату до помісної Православної Церкви України.

Ще одна релігійна громада у Хмельницькому районі вийшла з підпорядкування УПЦ московського патріархату. В селі Головчинці Меджибізької територіальної громади люди проголосували за те, щоб приєднатися до Православной церкви України.

Як повідомив голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич на своїй сторінці у фейсбуці, присутні на зборах одностайно проголосували за перехід до ПЦУ.

«Відбулися збори релігійної організації храму Казанської ікони Божої Матері села Головчинці Меджибізької тергромади. Присутні на зборах одностайно проголосували за перехід з УПЦ московського патріархату до помісної Православної Церкви України", - повідомив голова райради.

Нагадаємо, нещодавно у Старокостянтинові депутати міської ради закликали релігійну громаду приєднатися до ПЦУ. Пізніше міський голова Старокостянтинівської територіальної громади Микола Мельничук прокоментував звернення депутатів, зазначивши, що громадянам варто усвідомити справжні реалії завдань московського патріархату на нашій землі та в громаді.

«І тут апріорі не може бути іншої думки, бо не можна потурати тим, хто підпорядковується лютим україноненависникам. В нас є визнана українська помісна церква і всім вірянам потрібно об’єднатися довкола неї, а не московських колаборантів», - означив свою позицію Микола Мельничук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую