ye-logo.v1.2

На Хмельниччині через війну «закордонні» паспорти видають зі затримкою

Суспільство 1646
Час друку паспортів зріс через часткове руйнування інфраструктури постачання необхідних матеріалів
Час друку паспортів зріс через часткове руйнування інфраструктури постачання необхідних матеріалів. Фото: ілюстративне з фейсбуку Державної міграційної служби

Такі проблеми спостерігаються в усіх областях України.

Раніше паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна було отримати за 20 днів. А у термінових випадках — за тиждень. Однак через війну терміни видачі біометричних документів збільшилися. Така ситуація торкнулася й Хмельниччини. Про це виданню «Суспільне.Новини» розповіла головна спеціалістка зі зв’язків з громадськістю Державної міграційної служби України в Хмельницькій області Ірина Здоровик.

За її словами, через війну українцям не можуть вчасно видавати паспорти для виїзду за кордон. Тобто сім робочих днів у терміновому режимі й 20 робочих днів у нетерміновому.

«Наразі про дотримання цих термінів говорити важко, бо ми спостерігаємо проблеми з доставкою необхідних матеріалів. Термін виготовлення біометричних документів наразі збільшений. Тому, ми орієнтуємо людей зважати на це при подачі документів. Чи готові документи, можна дізнатися самостійно на сайті управління Державної міграційної служби України в розділі «Перевірка стану оформлення документів», — пояснила Ірина Здоровик.

Вона розповіла, що нині найчастіше подають документи для отримання «закордонного» паспорта жінки та діти. Для останніх потрібне їхнє свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, за наявності, паспорт одного з батьків та фото, яке роблять на місці подання документів. А для дорослого — паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та паспорт для виїзду за кордон, якщо він був раніше.

Вартість виготовлення таких документів у нетерміновому режимі становить 733 гривні, у терміновому — 1 тисячу 85 гривень.

У пресслужбі Державної міграційної служби таку ситуацію пояснюють частковим руйнуванням окупантами логістичних шляхів, якими постачалися матеріали для друку паспортів. Як наслідок, збільшився час їх виготовлення.

Читайте також: Потяг Київ-Хмельницький їздитиме за новим розкладом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую