ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Потяг Київ-Хмельницький їздитиме за новим розкладом

Суспільство 886
Однак розклад цього потяга з Хмельницького у Київ поки не зазнає змін
Однак розклад цього потяга з Хмельницького у Київ поки не зазнає змін. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Зі столиці він виїздитиме на годину раніше.

Укрзалізниця змінила розклад рух потяга №771/772 Київ-Хмельницький. З 5 липня він відправлятиметься зі столиці раніше, ніж тепер. Таку новацію пояснюють бажанням покращити зручність користування цим залізничним транспортом. Однак у зворотному напрямку розклад потяга поки не зазнає змін.

«З 5 липня цей потяг відправлятиметься раніше — о 22:37, й прибуватиме у Хмельницький о 05:28 (для порівняння, поки що він відправляється й прибуває о 23:46 і 06:23 відповідно — авт.). Ця зміна графіку дозволить не прибувати на вокзал за більш ніж годину через настання комендантської години в столиці», — пояснили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Отож, з 5 липня розклад руху потяга №771 Київ-Хмельницький буде таким:

  • Київ — відправляється о 22:37;
  • Фастів-1 — прибуває о 23:38 й відправляється о 23:39;
  • Козятин-1 — прибуває о 01:00 й відправляється о 01:02;
  • Калинівка-1 — прибуває о 01:42 й відправляється о 01:44;
  • Вінниця — прибуває о 02:04 й відправляється о 02:06;
  • Гнівань — прибуває о 02:26 й відправляється о 02:28;
  • Жмеринка — прибуває о 02:52 й відправляється о 03:49;
  • Деражня — прибуває о 04:54 й відправляється о 04:56;
  • Хмельницький — прибуває о 05:28.

Натомість у зворотному напрямку потяг №772 Хмельницький-Київ надалі курсуватиме за нинішнім графіком:

  • Хмельницький — відправляється о 13:44;
  • Деражня — прибуває о 14:15 й відправляється о 14:17;
  • Жмеринка — прибуває о 15:16 й відправляється о 16:05;
  • Гнівань — прибуває о 16:29 й відправляється о 16:31;
  • Вінниця — прибуває о 16:53 й відправляється о 16:58;
  • Калинівка-1 — прибуває о 17:21 й відправляється о 17:23;
  • Козятин-1 — прибуває о 18:05 й відправляється о 18:07;
  • Фастів-1 — прибуває о 19:35 й відправляється о 19:37;
  • Київ — прибуває о 20:35.

Читайте також: На центральній вулиці Хмельницького хочуть заборонити музику

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую