ye-logo.v1.2

На Ружичну і Дубове запустили нові автобуси

Суспільство 6999
Відзавтра починають курсувати автобуси за маршрутом №3 і №4
Відзавтра починають курсувати автобуси за маршрутом №3 і №4. Фото: ілюстративне з архіву

На маршрути виїдуть п’ять транспортних одиниць.

У Хмельницькому додали громадського транспорту. Відзавтра, 5 липня, на рейси виїдуть ще п’ять комунальних автобусів. Два середньогабаритні автобуси їздитимуть за маршрутом №4 з центру міста в Ружичну, ще три великогабаритні – з Озерної в Дубове.

Як розповів заступник міського голови Микола Ваврищук, ці маршрути поки не працюватимуть у вихідні та святкові дні. Натомість управління транспорту та зв'язку вивчатиме пасажиропотік. За словами посадовця, якщо буде доцільно, то графік руху рейсів можуть корегувати чи, за потреби, додати більше транспортних одиниць.

«Автобуси, які їздитимуть за маршрутом №3, нам передали з Польщі. На Ружичну ми запускаємо автобуси з тих, що у нас є діючі. Ми їх відремонтували. У подальшому, можливо, зробимо заміни, оскільки є питання по закупівлі нових автобусів, - говорить Микола Ваврищук. - Було багато запитів стосовно пільгового проїзду на Ружичну. Тепер ті, хто мають пільговий електронний квиток, зможуть їх використовувати на цих маршрутах».

Автобус №3 їздитиме з Озерної в Дубове, де кінцева зупинка буде на вулиці Трипільській (колишня Щедріна). Маршрут пролягатиме через: вулиці Залізняка, Озерну, Проспект Миру, Бандери, Кам’янецьку, Петлюри (колишня Купріна), Виговського, Трипільську.

Автобус №4 курсуватиме з Ружичної в центр міста до вулиці Староміської, звідки стартуватиме у зворотньому напрямку.

Графіки руху на вищезазначених маршрутах можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, у Хмельницькому підняли ціни на проїзд у громадському транспорті. З першого липня проїзд у тролейбусах вартує 6 гривень електронним квитком і 7 гривень готівкою. В автобусах і маршрутках проїзд складає 12 гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую