ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому повертають штрафи за безквитковий проїзд у тролейбусах

Суспільство 1107
Штрафи відновлять з 15 липня
Штрафи відновлять з 15 липня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Розмір штрафу становитиме 280 гривень.

З 15 липня у Хмельницькому відновлять штрафи за безквитковий проїзд у громадському електротранспорті. Несумлінному пасажиру доведеться заплатити 280 гривень. Про це попередили у комунальному підприємстві «Електротранс».

Штраф за безквитковий проїзд — не новація. Вони передбачені статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У Хмельницькому вже штрафували «зайців», але після початку масштабної війни й збільшення в місці кількості вимушених поселенців їх не накладали. Тепер КП «Електротранс» змушене їх відновити.

Тож з 15 липня за безквитковий проїзд доведеться сплатити 280 гривень штрафу. Він складається з двох частин. Половина цієї суми є безпосередньо адміністративним штрафом, а інша — стягнення двадцятикратного розміру від вартості квитка.

«Крок вимушений, адже, на жаль, великий відсоток пасажирів не усвідомлює важливості оплати проїзду. Кожен сплачений квиток — це електроенергія, зарплата працівників підприємства, з якої йде відрахування на Збройні Сили України. Будьмо свідомими, спонукаймо до порядку ближніх, наближаймо нашу перемогу разом», — наголосили представники КП «Електротранс».

Нагадаємо, населення, яке має право на пільговий проїзд, повинне мати при собі персональний електронний квиток (пільгову картку) та посвідчення, яке підтверджує таке право. Жителі Хмельницької міської громади можуть отримати таку картку в органах соціального захисту. Пільговий квиток теж потрібно прикладати до валідатора. Інакше поїздка в тролейбусі вважатиметься неоплаченою, що може стати причиною накладання штрафу.

Додамо, що з 1 липня у Хмельницькому зросла вартість проїзду в громадському транспорті. Таким чином поїздка в тролейбусі нині коштує 6 гривень, якщо розплатитися електронним квитком. А під час готівкового розрахунку дещо дорожче — 7 гривень. Вартість проїзду в маршрутках і великогабаритних автобусах становить 12 гривень.

До теми: У Хмельницькому запрацював новий маршрут громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую