ye-logo.v1.2

На трасі в бік Вінниччини затори: у Голоскові ремонтують дорогу

Суспільство 3510
На ділянці ремонту наразі організовано реверсивний рух
На ділянці ремонту наразі організовано реверсивний рух. Фото: Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

Водіям радять розраховувати час при плануванні маршруту.

Через ремонт дороги, що веде з Хмельницького в напрямку Вінниччини, біля села Голосків другий день поспіль затори. За повідомленням Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, тут укладають верхній шр дорожного покриття та діє часткове обмеження руху. Тож водіям, які планують їхати цією дорогою, варто розраховувати свій час в обидва боки.

На ділянці ремонту наразі організовано реверсивний рух зі світлофорним та ручним регулюванням.

У Службі автодоріг уточнюють, що під час проведення дорожних робіт часткове перекриття руху в Голоскові будуть здійснювати почергово: спочатку по правій смузі руху (в напрямку з Хмельницького до Вінницької області), згодом по лівій смузі руху (від Вінницької області до Хмельницького).

Щодо термінів проведення ремонту цієї ділянки дороги, то в пресслужбі Служби автодоріг повідомляють, що наразі вони чітко не визначені. А водіїв закликають бути уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки, а також дотримуватися правил дорожного руху та стежити за дорожними знаками.

Окрім того, нагадують, що в умовах воєнного стану діють обмеження перебування на вулиці під час дії комендантської години. На Хмельниччині це час з 23:00 до 5:00. Тож радять розраховувати час при плануванні маршруту.

Читайте також: Чи можуть вручити повістку на вулиці: відповідаємо на поширені питання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую