ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виділили три мільйони гривень на обладнання для навчання цивільного захисту

Суспільство 1805
Хмельничан навчатимуть  користуватися зброєю, надавати медичну допомогу
Хмельничан навчатимуть користуватися зброєю, надавати медичну допомогу. Фото: ілюстративне з архіву

Його використовуватимуть школярі на уроках «Захисту України».

Вчора, 28 липня, під час засідання виконавчого комітету міської ради у Хмельницькому ухвалили низку рішень, пов'язаних з підтримкою місцевих військових, матеріальної допомоги потребуючим, закупівлею необхідного обладнання для навчальних закладів.

Зокрема, з бюджету громади виділили 350 тисяч гривень на ремонт автомобільної техніки для військових. Три мільйони гривень передбачили на придбання обладнання, манекенів, муляжів, засобів захисту для усіх навчальних закладів та мультимедійного тиру. Їх будуть використовувати учні навчальних закладів на уроках із «Захисту України».

Ще 6,2 мільйони гривень виділено для забезпечення 10 тисяч хмельничан продовольчими наборами. 187 тисяч гривень – на одноразову матеріальну допомогу мешканцям громади.

«1,2 мільйони гривень виділили на придбання електростанцій та генераторів. Це вже другий транш, загалом на це передбачено вже 9,3 мільйони гривень», - зазначив міський голова Олександр Симчишин. Крім того, як додав очільник міста, з першого серпня запрацюють ще 2 дитячих садочки для дітей працівників критичної інфраструктури, військовослужбовців тощо.

Також під час виконкому прийняли рішення винести на сесію міськради питання про впорядкування руху електросамокатів та гіроскутерів в місті. Внесено зміни до двох маршрутів громадського транспорту - №3 та №5.

Нагадаємо, у Хмельницькому створили центр, де містян навчатимуть цивільного захисту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую