ye-logo.v1.2

Леніна та радянських орденів позбулися два села на Хмельниччині

Суспільство 2034
Позбулися залишків радянщини на Кам
Позбулися залишків радянщини на Кам'янеччині та Шепетівщині. Фото: зі сторінки «Декомунізація. Україна» у фейсбуці

Декомунізація в області триває.

Маркерів комуністичного режиму продовжують позбуватися на Хмельниччині.

Як повідомляє проєкт «Декомунізація. Україна», цього разу демонтували залишки радянщини ще у двох селах області.

Так, у селі Нігин, що на Кам’янеччині, зняли табличку із зображенням Леніна та його цитатою.

А в селі Жуків на Шепетівщині, було демонтовано макет радянського ордену із зображенням серпа і молота. Також тут замінили дату початку Другої світової війни «1941» на історично виправдану «1939».

У селі Жуків на Шепетівщині, було демонтовано макет радянського ордену із зображенням серпа і молота. Також тут замінили дату початку Другої світової війни «1941» на історично виправдану «1939». Фото: зі сторінки «Декомунізація. Україна» у фейсбуці

Разом з тим співзасновник проєкту «Декомунізація. Україна» Вадим Поздняков звернув увагу на необхідність перейменування стадіону в Кам’янці-Подільському, який досі носить ім'я комуністичного пропагандиста Григорія Тонкочеєва. Оновлений стадіон, нагадаємо, у місті саме відкрили декілька днів тому.

Вадим Поздняков наводить деталі з біографії Тонкочеєв, де зазначає, що він - український радянський партійний діяч, у різні роки був секретарем Кам'янець-Подільського обкому КП(б)У, пропагандистом сталінського міського комітету, директор комуністичного університету в місті Сталіно та мав ще низку комуністичних «заслуг».

Нагадаємо, у червні в Кам’янці-Подільському демонтували радянський танк, про доцільність існування якого в місті тривалий час точилися дискусії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую