ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинули Вадим Зеленюк і Андрій Касян з Хмельницької області

Суспільство 4300
Вадим Зеленюк загинув 22 серпня поблизу Красногорівки
Вадим Зеленюк загинув 22 серпня поблизу Красногорівки. Фото: з фейсбуку Ніли Островської

Обоє втратили життя, захищаючи Україну на Донеччині.

Вчора, 22 серпня, у поблизу Красногорівки Донецької області загинув Вадим Зеленюк з Красилова. Також нещодавно стало відомо про смерть Андрія Касяна з Улашанівської громади. Він поклав життя 13 серпня у бою за Піски.

За словами міської голови Красилова Ніли Островської, 22 серпня не стало 34-річного Вадима Сергійовича Зеленюка. Того дня він загинув поблизу Красногорівки Донецької області.

«У цю скорботну хвилину щиро поділяємо горе з рідними Героя. Про дату й час поховання захисника буде повідомлено додатково», — зазначила Ніла Островська.

Також свого земляка втратила Улашанівська громада Шепетівського району — 24-річного Касяна Андрія Олександровича. Він був жителем села Волиця.

Андрій Касян загинув 12 серпня у Пісках. Фото: з фейсбуку Улашанівської громади

Андрій Касян загинув 13 серпня у Пісках. Фото: з фейсбуку Улашанівської громади

«Андрій Касян загинув 13 серпня у бою, який вівся у Пісках Донецької області. Вічна пам’ять та слава Герою», — повідомили представники Улашанівської сільської ради.

Читайте також: Втрати ворога станом на ранок 23 серпня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую