ye-logo.v1.2

Помер заслужений журналіст України з Кам’янеччини Мар’ян Красуцький

Суспільство 2656
Мар
Мар'ян Красуцький з 1978 року по 2008 був редактором газети «Край Кам'янецький». Фото: з соцмереж

Він багато років був редактором газети «Край Кам’янецький».

Сьогодні, 30 серпня, на 79-му році життя відійшов у вічність заслужений журналіст України, багаторічний редактор газети «Край Кам’янецький» Мар’ян Красуцький. Прощатимуться з Мар’яном Івановичем завтра, 31 серпня. Поховають його у Кам’янці-Подільському. Про це повідомили у редакції газети «Край Кам’янецький».

Народився Мар’ян Іванович 5 січня 1943 року в селі Воскодавинці Красилівського району, що на Хмельниччині. Дитячі роки його припали на важкі повоєнні часи. Після закінчення Чепелівської семирічки середню освіту здобув у Красилові. Згодом доля закинула письменника у шахтарський край, в місто Єнакієве. Навчаючись, хлопець не покидав літературної діяльності.

Закінчивши одинадцять класів, Мар’ян Іванович повернувся на Хмельниччину, де влаштувався на посаду редактора в районній газеті у Новій Ушиці. Так розпочалася його журналістська кар’єра.

Пізніше з родиною Мар’ян Красуцький переїздить на Вінниччину, до селища Ладижин. Там він працював у місцевій багатотиражці. Невдовзі став заступником головного редактора у Ямпільській районній газеті, згодом Мар’ян Іванович працює власкором обласної газети «Вінницька правда».

Але все-таки найбільше бажав повернутися на рідну Хмельниччину. І коли Мар’яну Івановичу запропонували працювати в древньому Кам’янці, він, не вагаючись, погодився. Так, з 1978 року по 2008 він був редактором газети «Край Кам’янецький».

Також Мар’ян Красуцький відомий як автор низки гостросюжетних романів, професор Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка, мав звання Заслуженого журналіста України.

Співчуваємо рідним та близьким Мар’яна Красуцького… Вічна пам’ять…

Світлана ВОДЯНА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую