ye-logo.v1.2

Нову поштову марку з псом Патроном презентували в Кам’янці-Подільському

Суспільство 1735

За зібрані від продажу марки кошти планують придбати автомобіль для розміновування територій і допомогти притулкам для тварин.

Сьогодні, 1 вересня, на Хмельниччині як і в багатьох інших містах України, погасили благодійну поштову марку «Пес Патрон», яку випустила Укрпошта. У нас в області її презентували Кам’янці-Подільському. Як зазначають в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, за зібрані від продажу марки кошти планують придбати автомобіль для розміновування територій і допомогти притулкам для тварин.

За словами директора Хмельницької філії «Укрпошти» Миколи Громова, автомобіль для розмінування стане в нагоді і саперам, які працюють на деокупованих територіях, і собакам, які у цьому їм допомагають. Адже один день активних бойових дій дорівнює місяцю розмінування, а наша країна у пеклі повномасштабної війни шостий місяць…

«Символ саперів ДСНС – Патрон, під час офіціозу особисто присутній не був. Натомість його замінили колеги - службові собаки, які першими в історії країни крокували Хрещатиком у День Незалежності 2021 року», - йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області.

Зібрані від продажу марки кошти планують придбати автомобіль для розміновування територій і допомогти притулкам для тварин

Тож почесну варту погашення благодійної марки несли службові собаки - чотирилапа еліта 143-го Об’єднаного навчально-тренувального центру ЗСУ.

На презентованому марковому аркуші – вісім марок, що відображають роботу пса-сапера, який став відомий завдяки своїм відмінним здібностям з розміновування. Надрукували їх мільйон штук, вартістю 248 гривень кожен.

Аркуш з марками та тематичну продукцію вже можна придбати у відділеннях та онлайн. Проте діятимуть обмеження: 5 маркових аркушів, 5 художніх конвертів та 5 листівок в одному замовленні, наголосили в «Укрпошті».

Марку презентували Кам’янці-Подільському

Нагадаємо, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності у Хмельницькому пройшло урочисте спецпогашення нової патріотичної марки — «Вільні. Незламні. Непереможні».

Також у серпні пес Патрон відвідував Хмельницький.

Світлана ЛІСОВА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую