ye-logo.v1.2

Казав, що потрібно дітей захищати: хмельничани попрощалися з Юрієм Курдибахою

Суспільство 6478
Курдибаха Юрій Валентинович народився 29 листопада 1970 року
Курдибаха Юрій Валентинович народився 29 листопада 1970 року. Фото: автора

Загиблому Герою був 51 рік.

Сьогодні, другого вересня, у Хмельницькому попрощалися з Курдибахою Юрієм Валентинович, який загинув у російсько-українській війні 25 серпня. Захисник України віддав своє життя на Донеччині, а спочив у рідному для нього місті, де на нього чекали батьки, дружина, діти та онуки.

«Коли смерть забирає людей, таких як Юра…, - роблячи паузу говорить знайомий Юрія Валентиновича Максим, який лише сьогодні дізнався про поховання колишнього свого колеги та одразу кинув всі справи, щоб приїхати до ритуальної служби. - Юрчик – дуже гарна людина, добра… Хочеться багато сказати, але, розумієте, зараз серце рветься, горло затискає, немає слів просто».

У Хмельницькому 2 вересня прощалися із захисником України Юрієм Курдибахою.

«Він ровесник з моїм сином, разом до школи ходили. Хороший, слухняний був. Працьовитий, - пригадує Неля Подлюк, сусідка загиблого Героя. - Дуже хороша родина – четверо дітей, три доньки-красуні, син Богдан також гарний хлопчина. Енергійна людина, завжди допомагав сусідам чим міг. Дуже шкода, що так сталося… Хай би тішився онуками, у нього їх чотири. Ще б потішився ними, якби не ця нечиста сила, яка пристала до нашої України… Всі сусіди в журбі».

За словами Сергія Васильовича, який з Юрієм Курдибахою був знайомий майже 30 років, загиблий Герой раніше працював на ринку, а чотири роки тому пішов боронити України. «Казав, що потрібно дітей захищати. Вічна пам’ять, нехай з Богом спочиває», - додає пан Сергій.

29 листопада Юрію Курдибасі мало б виповнитися 52 роки. Але тепер йому назавжди 51. Вічна пам’ять Герою України! Співчуття рідним та близьким.

У Хмельницькому 2 вересня попрощалися з захисником України Юрієм Курдибахою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую