ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з Анатолієм Заверухою

Суспільство 4390
Анатолій Заверуха віддав життя за Україну.
Анатолій Заверуха віддав життя за Україну. . Фото: автора

Він пішов добровольцем і загинув на Донеччині.

Сьогодні, 8 вересня у Хмельницькому попрощалися з Анатолієм Івановичем Заверухою. Йому було 57 років. Родом Анатолій Іванович із Красилівщини, але вже багато років із сім’єю проживав у Хмельницькому. Він був водієм, який старанно робив свою роботу, був товариським і добрим. Таким його запам'ятають друзі та колеги. 

Товариш і колега Анатолія Віктор каже, йому тричі відмовляли та не брали у військо, але він настирно приходив і просився йти воювати. Він був дуже добрим і щирим, вболівав за Україну і за неї віддав своє життя. 2 вересня його життя обірвалося у Пісках, на Донеччині.

Про те, що йде на війну Анатолій не зізнавався спочатку рідним. Дружина його брата Олена каже, про те, що Толік пішов на війну ми дізналися, коли всі родиною з’їхалися на Великдень.

«Він був співчутливим, завжди був готовий першим йти на допомогу і тому не дивно, що він пішов добровольцем. Толік працював звичайним водієм, як і всі в сім’ї, він був працьовитий», — розповідає Олена.

«Анатолій Іванович був особливим воїном, бо він був доброволець. Саме на таких не розраховував наш ворог. Бо на добровольцях тримається дуже багато напрямків у нашому війську. Сьогодні у міській раді подали проєкт рішення про присвоєння усім, загиблим Героям у російсько-українській війні після 24 лютого хмельничанам, звання «Почесний громадянин міста». Бо саме такі люди і є почесними Героями. Ім'я вашого чоловіка та батька такж буде у цій книзі», - повідомив заступник міського голови Михайло Кривак і додав, що вже понад сотню загиблих ми поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

В Анатолія Заверухи залишилося рідні, дружина, три доньки та внучка.  

Сьогодні у Хмельницькому також попрощалися із Арсенієм Пільцем

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую