ye-logo.v1.2

«Привіт, це я!» - серед звільнених полонених «азовець» з Хмельницького

Суспільство 7615
Чоловік Надії перебував у полоні від середини травня
Чоловік Надії перебував у полоні від середини травня. Фото: з архіву

Дружина звільненого захисника Маріуполя розповіла про першу розмову з чоловіком.

«Майже пів дев’ятої вечора. Дзвінок з невідомого номера: «Привіт, це я!». Я розумію, що це голос мого чоловіка. Запитую: «Як ти?», а він каже: «Я в Україні». Я насправді не повірила, але він розповів, що їх обміняли, що вони вже сидять в автобусах. Сказав, що все добре, що дуже радий, дуже щасливий. Попросив всім передати вітання, бо тут дуже велика черга на телефон», - розповідає у сюжеті «Суспільне Хмельницький» про довгоочікувану розмову з коханим хмельничанка Надія Годованюк.

Її чоловік Богдан – воїн полку «Азов». Він став одним з тих 215 захисників, яких вдалося 21 вересня визволити з російського полону. Наразі чоловік разом з іншими звільненими військовими проходить необхідні медогляди.

«На днях буде відомо, чи ми можемо самі поїхати туди і їх побачити. Реабілітацію буде тижні два проходити. Їм потрібна кваліфікована допомога спеціалістів після пережитого. Коли він буде у Хмельницькому? Не знаю, надіюся якнайшвидше», - говорить хмельничанка.

Чоловік Надії з перших днів широкомасштабного втрогнення разом з військовими побратимами обороняв Маріуполь. У повній блокаді, без запасів їжі та ліків вони тримали опір майже три місяці, однак 20 травня були змушені евакуюватися з «Азовсталі», ставши військовополоненими.

Весь цей час вдома на Богдана чекала дружина з двома маленькими дітьми. Як згадує жінка, перший і крайній зв'язок після дня його евакуації відбувся 13 липня.

«Він зателефонував і сказав, що знаходиться в Донецьку, в прокуратурі, що його переведуть в СІЗО. Там він буде чекати суд. Йому на той час інкримінували участь в терористичній організації ОЗСП «Азов». Від того часу я про нього не чула нічого зовсім», - додає Надія.

Нагадаємо, у Хмельницькому щоп'ятниці проходить акція на підтримку полонених захисників та захисниць «Азовсталі», Маріуполя та інших військовополонених, з різних підрозділів Збройних Сил України та добровольчих батальйонів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую