ye-logo.v1.2

На Віньковеччині поховали 28-річного Юрія Цуцмана

Суспільство 4547
Героя поховали у селі Кадиївці
Героя поховали у селі Кадиївці . Фото: з фейсбука

Чоловік загинув під Соледаром, що на Донеччині.

У неділю, 25 вересня, на Віньковеччині в останню дорогу проводжали 28-річного лейтенанта Юрія Цуцмана. Як повідомляють у Віньковецькій селищній раді, у травні цього року Юрій був призваний до Збройних сил України. Його направили в академію сухопутніх військ, де він проходив навчання. Після закінчення був розподілений до 93 окремої механізованої бригади.

«До останнього дня Юра нікому не зізнавався, що він на Донеччині. 20 вересня в бою під Соледаром Юрій загинув. Поховали Героя в селі Кадиївці. Йому тепер назавжди 28... – йдеться у повідомленні селищної ради. - Ми завжди пам'ятатимемо його таким: добрим, люблячим, надійним, активним, вірним своїм принципам».

Як додають в Орининській територіальній громаді, у прощальній церемонії взяли участь рідні, друзі, близькі загиблого, а також побратими, духовенство, жителі громади та представники місцевої та районної влади.

Додамо, Кам’янеччина втратила 21-річного захисника України Олександра Шушкова. Також на Донеччині загинув Микола Камінний зі Старосинявщини.

Співчуваємо рідним і близьким загиблого...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую