ye-logo.v1.2

Хмельничан кличуть стати донорами крові: у дефіциті резус «мінус»

Суспільство 2179
Наразі в обласному центрі служби крові приймають людей з понеділка по п
Наразі в обласному центрі служби крові приймають людей з понеділка по п'ятницю. Фото: ілюстративне pixabay.com

В обласному центрі служби крові приймають людей з понеділка по п’ятницю.

У Хмельницькому продовжують збирати донорську кров пораненим військовим та цивільним українцям. Наразі в обласному центрі служби крові, що на вулиці Сковороди, 29, приймають людей з понеділка по п’ятницю.

«Потрібні абсолютно всі групи крові. Особлива потреба – у крові всіх груп з негативним ресуз-фактором. Також дуже потрібна 4 «плюс», - зазначили у центрі служби крові.

Для тих, хто хоче стати донором, варто знати, що у Хмельницькому, в центрі служби крові наразі здати кров можна у будні – з 8:00 до 13:00. У суботу та неділю – вихідний. Обласний центр служби крові розташований за адресою: Хмельницький, вулиця Сковороди, 29.

Звертатися можна без попереднього запису, але дотримуючись правил підготовки до цієї медичної процедури. Як уточнили в центрі служби крові, вага тіла людини, яка має стати донором, не має бути меншою 50-ти кілограмів. Не вживайте алкоголь за дві доби до процедури, кілька годин перед тим не куріть. Донором може стати людина, яка немає протипоказів, віком від 18 років. При собі мати документи – паспорт та ідентифікаційних код.

Люди, які перехворіли коронавірусом, не можуть бути донорами протягом двох місяців.

«Перед здачею крові варто поїсти обов’язково. Але їжа має бути нежирна і немолочна, а легка», - додають у центрі служби крові.

Читайте також: Генератори, кисневі станції: як готують у Хмельницькому медзаклади до зими

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую