ye-logo.v1.2

Хмельничанка Дарина Карпенко здобула золото на міжнародній олімпіаді з інформатики

Суспільство 3275
Дарина Карпенко здобула золото на міжнародній Олімпіаді з інформатики
Дарина Карпенко здобула золото на міжнародній Олімпіаді з інформатики. Фото: oi.in.ua

Змагання відбулися в Туреччині.

З 16-го по 23-тє жовтня в турецькій Анталії проходила олімпіада з інформатики серед дівчат. У ній взяли участь 155 учасниць з 42 країн світу. Серед них і хмельничанка Дарина Карпенко.

Збірна України показала найкращий результат серед усіх країн-учасниць: наші дівчата здобули три золоті медалі та одну бронзову.

Золото виборола учениця і 11-го класу Хмельницької гімназії №1 Дарина Карпенко, посівши 4-те місце в загальному заліку. А готував її тренер Андрій Попик.

Також «золоту» перемогу для України здобули Аліса Потьомкіна, учениця 10-го класу Київської гімназії «Академія», посівши 2-ге місце, та Юлія Татарінова, випускниця Кременчуцького ліцею «Політ», посівши 8-ме місце. А бронза – в Уляни Маланяк, учениці 11-го класу Інтернаціональної школи Лінцу (Австрія) та дистанційної школи «Оптіма». У неї 27-ме місце.

Нагадаємо, що 30 вересня 2022 року президент України Володимир Зеленський вручив сертифікати на отримання президентської премії десятьом переможцям і призерам міжнародних олімпіад. Серед них – і Дарина Карпенко, яка здобула бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді з інформатики IOI-2022, яка цьогоріч проходила в Індонезії.

Читайте також: Мешканцям області варто бути готовими до відключень електроенергії - Хмельницькобленерго

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую