ye-logo.v1.2

Київстар пропонує суттєво економити на мобільному зв’язку, інтернеті та телебаченні Новини від компаній

Суспільство 2405
Пропозиція включає в себе мобільний зв
Пропозиція включає в себе мобільний зв'язок, фіксований домашній інтернет та онлайн-телебачення Київстар ТБ. Фото: Компанія "Київстар"

Навіть у мирний час люди здебільшого намагаються економити та планувати бюджет. Зараз же українцям надзвичайно важливо підходити до своїх витрат розумно. Про те, як заощадити до 50% витрат на телеком-послугах, розповів Київстар.

Пропонуємо вам порахувати, скільки ви платити за мобільний зв'язок, потім скільки коштує домашній Wі-Fі від місцевого провайдера, тоді додати вартість телебачення, ну і якщо вже полюбляєте фільми і не підтримуєте піратство, то ще плюс стримінговий сервіс, на кшталт Netflix. У результаті загальна сума за всі ці послуги може становити до 1000
гривень на місяць!

Київстар пропонує вам суттєво зекономити, не втративши при цьому ані на кількості, ані на якості послуг, обравши тарифи з лінійки «Все разом». Це пропозиція, що включає в себе мобільний зв'язок, фіксований домашній інтернет та онлайн-телебачення Київстар ТБ за ціною від 200 грн/міс. Близько 900 тис. українців обрали для себе такий тариф і
заощаджують щомісяця.

Так, в нашому місті діє тариф «ВСЕ РАЗОМ LOVE UA + ТБ» за ціною 200 грн/міс. Давайте детальніше розглянемо його наповнення.

Мобільний зв’язок:

 • 1200 хвилин для дзвінків на Київстар, інші мобільні та міські номери по Україні. Після використання цього часу починає діяти безліміт на Київстар.
 • 12 ГБ мобільного інтернету.

Фіксований інтернет:

 • Домашній безлімітний інтернет швидкістю до 100 Мбіт/с.
 • Безоплатне підключення та служба підтримки – 24/7.

Онлайн-телебачення Київстар ТБ:

 • 288 телеканалів. При першому підключенні протягом двох місяців ви матимете доступ до усіх 300+ каналів.
 • Відеобібліотека. Вам відкривається доступ до бібліотеки, що становить близько 20 тисяч фільмів і серіалів та постійно оновлюється.
 • Аудіоказки українською мовою.

До речі, переглядати контент на Київстар ТБ можна одразу з п’яти пристроїв: телевізора, приставки, смартфона, ноутбука та планшета. У разі відсутності електроенергії, дивитись фільми можна на смартфоні та не переживати за мобільний трафік, позаяк для абонентів Київстар мегабайти за користування ТБ-платформою не списуються.

Окрім цього тариф передбачає додатковий пакет послуг «Суперсила». Ви можете самі обрати, що це буде. Наприклад:

 • Гігабіт – збільшення швидкості «Домашнього інтернету» до 1 Гбіт/c.
 • Допомога ЗСУ. Тариф для вас залишається незмінним, але до 50 гривень з кожної оплати переказуватимуться до фонду «Повернись живим».
 • Додаткові 5 ГБ мобільного інтернету.
 • 300 хвилин по Україні на Київстар та інші мобільні та міські номери України.
 • Додаткові 50 хвилин за кордон для дзвінків на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю, Румунії, Індії та Словаччини.
 • 100 SMS на будь-які номери по Україні та багато іншого.

Отже, ви отримуєте всі необхідні послуги і при цьому можете суттєво економити з тарифами Київстар «Все разом».

Ліцензія АЕ №521968 НКДРСЗІ від 1.04.2015 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую