ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Його поважали та любили»: Шепетівка попрощалася з Русланом Плаховим

Суспільство 1077
Загибель Героя стала непоправною втратою для його батьків, дружини та доньок
Загибель Героя стала непоправною втратою для його батьків, дружини та доньок. Фото: зі сайту Шепетівської міськради

Герой захищав Україну від російських окупантів з 2014 року.

Вчора, 4 листопада, жителі Шепетівки провели в останній шлях полеглого захисника України — 46-річним головним сержантом Русланом Миколайовичем Плаховим. Герой загинув під час виконання бойового завдання поблизу міста Сватове, що на Луганщині.

За інформацією пресслужби Шепетівської міськради, Руслан Плахов народився 17 серпня 1976 року в Шепетівці. Тут він навчався у школі №6. Своє життя він вирішив пов’язати з армією. Після відставки працював контролером у місцевому комунальному підприємстві «Ринок».

Однак після російської агресії у 2014 році Руслан Плахов став на захист України. Побував в багатьох «гарячих» точках: луганський аеропорт, Щастя, гостомельський аеропорт, Ірпінь, Ізюм… За свою доблесть Руслан Миколайович отримав багато відзнак. Так, в березні цього року президент відзначив його орденом III ступеня «За мужність», а у серпні — орденом ІІ ступеня «За мужність».

Руслан Плахов загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу міста Сватове. Фото: зі сайту Шепетівської міськради

Руслан Плахов загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу міста Сватове. Фото: зі сайту Шепетівської міськради

На жаль, 30 жовтня Героя не стало. Руслан Плахов загинув під час виконання бойового завдання під Сватове разом зі своїм командиром. Загибель воїна стала непоправною втратою для його батьків, дружини та доньок.

«Його поважали та любили, цінували за досвід, мудрість, впевненість і легкий характер. Для більшості він був більше, ніж просто побратим. Для багатьох був, як батько. Твердий у рішеннях, справедливий у суперечках, безжальний у бою», — зазначили представники Шепетівської міської ради.

Читайте також: На війні загинув Сергій Олійник з Кам’янець-Подільського району

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую