ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинув мешканець Кам’янеччини Дмитро Бугерчук

Суспільство 1594
У війні з російськими окупантами загинув житель села Оринин - Дмитро Бугерчук
У війні з російськими окупантами загинув житель села Оринин - Дмитро Бугерчук. Фото: з фейсбук-сторінки Орининської громади

Захисникові був 31 рік…

Сумна звістка надійшла на Кам’янеччину – на війні з російськими окупантами загинув мешканець села Оринин Дмитро Бугерчук. Про це повідомили на сторінці Орининської громади у фейсбуці.

«Знову сумна звістка гірким болем огорнула нашу громаду. Ще одна втрата. У війні з російськими окупантами загинув житель села Оринин - Дмитро Бугерчук 1991 року народження. Війна забирає найкращих, найвідданіших, тих, у кого ще мало бути ціле життя попереду. Приносимо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Невимовний біль сповнює серце. Ніколи не забудемо тих, хто боронив нашу землю та наше життя…», - повідомляють про трагічну звістку у громаді.

Про дату зустрічі загиблого та похорону повідомлятимуть мешканців громади додатково.

Вічна пам'ять і слава українському воїну…

Нагадаємо, трагічна звістка прийшла і на Шепетівщину в Грицівську громаду. На фронті загинув захисник України Мулько Віталій Миколайович. Чоловік був директором Грицівського інклюзивно-ресурсного центру.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую