ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Аварія на високовольтній лінії – 70% Хмельницького знову без світла

Суспільство 13342
Завтра подача електроенергії буде з серйозними перебоями і частими відключеннями
Завтра подача електроенергії буде з серйозними перебоями і частими відключеннями. Фото: ілюстративне pixabay.com

Без живлення частина об’єктів теплопостачання, водопостачання, каналізації.

Внаслідок аварії через перенапругу на одній із високовольтних ліній з іншого регіону, яку Хмельницький тимчасово використовує після масованого ракетного обстрілу, більша частина споживачів знову залишилася без електропостачання. Так само без живлення частина об’єктів теплопостачання, водопостачання, каналізації.

Електропостачання наразі забезпечено в 30% споживачів громади. Як повідомляє міський голова Олександр Симчишин, аварію вже ліквідовують.

«На альтернативному живленні працювали наші медичні заклади. Теплопостачання запускаємо на власних когенераційних установках та генераторах. Плануємо вночі подати тепло для понад 90% споживачів, - зазначає очільник громади. - Каналізаційне господарство енергетики поступово заживляють, плюс ми використовуємо також альтернативні джерелах живлення (генератори)».

Об’єкти водопостачання теж поступово заживляють. Воду планують подати з 19:00 до 20:30. Вночі продовжать ліквідовувати серйозну аварію на Чернелівці. Воду повністю планують подати на ранок.

«Всі ремонтні бригади енергетиків, комунальників працюють і працюватимуть всю ніч. Плануємо на ніч подати електропостачання для понад 90% споживачів», - додає Олександр Симчишина.

Заклади освіти завтра працюватимуть у звичайному режимі.

Завтра подача електроенергії буде з серйозними перебоями і частими відключеннями.

Додамо, на Хмельниччині діють графіки погодинних та аварійних відключень. Зважаючи на складність ситуації, мешканців області закликають бути готовими до частих вимкнень електричної енергії, які можуть тривати по 4 години та більше. За однією адресою може бути застосовано і графік погодинних відключень, і графік аварійних відключень. Графіки можуть застосовуватися як одночасно, так і почергово.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую