ye-logo.v1.2

Знижки для хмельничан на товари та послуги, розіграші призів, сюрпризи та подарунки На правах реклами

Суспільство 1829
Обмінюйте бонуси на подарункові сертифікати на знижки до 99% у закладах партнерів «Клубу» та беріть участь у розіграшах призів
Обмінюйте бонуси на подарункові сертифікати на знижки до 99% у закладах партнерів «Клубу» та беріть участь у розіграшах призів. Фото: Інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™

Долучайтеся до «Клубу Еверест Хмельницький» на сайті або у зручному вайбер-боті Клуб Еверест Хмельницький

Абоненти інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ отримують винагороду за користування домашнім інтернетом до 100 Мбіт/с і кабельним телебаченням у вигляді знижок до 99 % у магазинах, салонах краси, медичних центрах, СТО, розважальних закладах, ветклініках, кафе та барах. Завдяки вигідним пропозиціям можна заощадити до 1000 гривень на місяць.

Як можна заощаджувати з ЕВЕРЕСТ™

Якщо ви підключили послуги домашнього інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™, долучайтеся до «Клубу Еверест Хмельницький» на сайті або у зручному вайбер-боті Клуб Еверест Хмельницький. Активуйте персональну електронну картку EVERCARD і накопичуйте бонуси на власному рахунку за своєчасну оплату послуг. Пред'являйте картку EVERCARD у магазинах і закладах міста, які є партнерами програми, й заощаджуйте від 3% до 32% на покупках і послугах. Обмінюйте бонуси на подарункові сертифікати на знижки до 99% у закладах партнерів «Клубу» та участь у мегарозіграшах цінних призів.

Цікаві та незвичайні уроки у медіашколі

На інтерактивних уроках у медіашколі діти ніколи не нудьгують, не отримують складних домашніх завдань і не поглядають на годинник в очікуванні перерви. Тут час летить швидко, адже заняття дуже цікаві, пізнавальні й творчі.

На уроках із професійною відеозйомкою діти від 4 до 13 років дізнаються, як працює телебачення, що потрібно, щоб стати блогером чи успішним тележурналістом. За авторською методикою досвідченої журналістки діти в ігровій формі опановують нові знання, вчаться грамотно висловлювати свої думки перед телекамерою.

Щоб безплатно відвідати заняття у медіашколі, обміняйте 50 бонусів на сертифікат.

Виграйте свій приз!

Щомісяця бонусна програма пропонує всім охочим взяти участь у розіграші цінних призів. Постійні абоненти інтернету й кабельного телебачення можуть обрати на сайті «Клубу» або у вайбер-боті відразу кілька призів та обміняти бонуси з власного рахунку на участь у розіграші. У листопаді розігруються павербанк, тепловентилятор, індукційна плита, праска, електровафельниця, електрочайник, блендер, вирівнювач для волосся, фен і пательня. Мегарозіграш триває, тож маєте можливість долучитися вже зараз і обрати необхідні товари.

10 листопада відбулося вручення призів учасникам традиційного мегарозіграшу. Ще 10 абонентів отримали дрібну побутову техніку, електроніку, товари для дому, які вони виграли у жовтні. Ми ще раз вітаємо переможців і хочемо поділитися їхніми враженнями.

Дізнайтеся, як підключити домашній інтернет і кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™, взяти участь у мегарозіграші, користуватися перевагами програми лояльності та отримувати вигідні знижки на сайті km.everest24.com.ua

Ліц. провайдера програмної послуги НР № 00735-п від 17.10. 2018 року, вид. Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення

*Під поняттям «приз» у тексті мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижок, дата початку й закінчення дії, перелік товарів і послуг, на які вони надаються, співвідношення до попередньої ціни встановлюються партнером, який за це відповідає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую