ye-logo.v1.2

У Чорному Острові попрощалися із загиблим під Бахмутом Володимиром Гринишиним

Суспільство 1438
Загинув Володимир Григоришин 13 листопада під Бахмутом Донецької області
Загинув Володимир Григоришин 13 листопада під Бахмутом Донецької області. Фото: з архіву

У 2016-у році від добровольцем пішов захищати рідну землю від зазіхань ворога.

У Чорному Острові попрощалися із загиблим захисником Володимиром Гринишиним. Як повідомляють на сторінці громади у фейсбуці, вчора, 21 листопада 2022 року, живим коридором пам’яті проводжали мешканці селища Героя, який став на захист країни і віддав за її волю і наші мирні світанки найдорожче – своє життя.

«Гринишин Володимир Степанович народився 17 грудня 1963 року у селі Баглаї, Хмельницького району. Навчався в Трительницькій школі, по закінченню 9-ти класів вступив в Чорноострівського ліцею. Здобув професію тракториста. Володимир Степанович не боявся труднощів, не боявся роботи. Працював трактористом у колгоспі в селі Захарівці, в дорожній службі та в службі районної електромережі. Тривалий період працював на заводі трансформаторних підстанцій у Хмельницькому. В нашій громаді, в селі Вовча Гора зустрів свою долю – дружину Раю. Не легка доля Володимира гартувала його з молодості. Після смерті дитини, а згодом і дружини Володимир Степанович у 2016 році добровольцем пішов захищати рідну землю від зазіхань лютого ворога. Був неодноразово поранений, але до останнього подиху продовжував боротьбу з агресором», - розповідають про Героя у громаді.

Загинув Володимир Григоришин 13 листопада під Бахмутом Донецької області.

Схилити голови перед полеглим прийшли рідні та близькі, його друзі, побратими, земляки.

Схилити голови перед полеглим прийшли рідні та близькі, його друзі, побратими, земляки. Фото з фейсбук-сторінки Чорноострівської громади

Поховали воїна на кладовищі в селищі Чорний Острів.

Вічна пам’ять захисникові…

Нагадаємо, у Донецькій області 19 листопада під час виконання військового обов’язку загинув 47-річний Борис Бойко. Воїн був родом зі села Куражин Новоушицької громади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую