ye-logo.v1.2

Симчишин розповів про ситуацію зі світлом, водою та опаленням у Хмельницькій громаді

Суспільство 10544
За словами міського голови, найближча доба буде складною
За словами міського голови, найближча доба буде складною. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Електропостачання відновили вже для 50 відсотків споживачів.

Сьогодні, 23 листопада, через новий ракетний обстріл Хмельницьку громаду було знеструмлено. Зникнення електрики вплинуло й на водопостачання та централізоване опалення. Однак їх поступово відновлюють. Про ситуацію у громаді станом на 17:19 розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, наразі централізоване опалення мають майже 90 відсотків споживачів. Це вдалося зробити завдяки запуску котелень в автономному режимі на когенераційних установках і генераторах. З 17:30 централізоване водопостачання поступово з’являтиметься в усіх мікрорайонах Хмельницького.

«Електропостачання відновлене вже у понад 50 відсотків споживачів. Енергетики працюють у дуже складних умовах. Електротранспорт сьогодні працювати не буде. Щодо його роботи 24 листопад, проінформуємо додатково», — зазначив міський голова.

Він додав, що завтра 24 листопада навчальні заклади завтра працюватимуть у звичному режимі. Також у звичному режиму надалі працюють усі медзаклади.

«Найближча доба буде складною. Можливі аварійні відключення. Друзі, максимальний режим економії споживання електроенергії Максимальний спокій і терпіння. Ті, хто вміють терпіти і тримати стрій, незважаючи ні нащо, завжди перемагають!», — наголосив Олександр Симчишин.

До теми: На Хмельниччині відбуваються аварійні відключення електрики: колишні графіки не діють

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую