ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому для мешканців багатоповерхівок закупили півтори сотні генераторів

Суспільство 2487
Потужність кожного з генераторів становить 2,5 кіловати
Потужність кожного з генераторів становить 2,5 кіловати. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

Їх запускатимуть для підзарядки телефонів і павербанків, якщо понад добу буде відсутнє світло.

Хмельницькі управляючі муніципальні компанії готуються до зими в умовах ворожих обстрілів і тривалої відсутності електропостачання. Для мешканців багатоквартирних житлових будинків вже придбали півтори сотні генераторів. Вони призначені для підзарядки телефонів, павербанків і ліхтариків. Запускатимуть ці генератори, коли електропостачання буде відсутнє понад добу. Відповідні оголошення будуть вивішуватися на під’їздах будинків. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Місто».

Наприклад, комунальна управляюча муніципальна компанія «Південно-Західна» придбала 30 генераторів. Потужність кожного з них становить 2,5 кіловати. Вартість одного такого генератора складає від 16 тисяч до 20 тисяч гривень. Через підвищений попит на них в компанії на останню партію чекали два місяці.

Як розповів директор УМК «Південно-Західна» Олег Заярко, усі генератори заправлені. Також створений запас пального для них. За потреби генератори розміщуватимуть на визначених локаціях — один на п’ять багатоквартирних будинків. Про можливість скористатися генераторами повідомлятимуть в оголошеннях на будинках.

«Наразі тривають планові та аварійні відключення. Оскільки будинки заживлюють хоча б на кілька годин, генератори не розвозимо. В разі потреби ми готові забезпечити безперебійну роботу цих генераторів з восьмої ранку до дев’ятої-десятої вечора», — зазначив Олег Заярко.

Втім, генераторами та буржуйками управляючі муніципальні компанії вже користувалися жителі двох гуртожитків на вулицях Молодіжній і Тернопільській, у яких довго було відсутнє електропостачання.

До теми: Відключення електроенергії: у листопаді на Хмельниччині запланували придбання генераторів майже на 50 мільйонів

До теми: Без світла залишилися майже пів мільйона споживачів: Гамалій про ситуацію на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую