ye-logo.v1.2

Без світла залишилися майже пів мільйона споживачів: Гамалій про ситуацію на Хмельниччині

Суспільство 4467
Енергосистема продовжує оговтуватися від ракетного обстрілу
Енергосистема продовжує оговтуватися від ракетного обстрілу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Однак вдалося під’єднати перший енергоблок Хмельницької АЕС.

Після ворожого обстрілу енергетична система країни залишається у важкій ситуації. Тож впродовж 24 листопада на Хмельниччині водночас тривають аварійні, погодинні та спеціальні відключення електрики. Як наслідок, майже 80 відсотків споживачів сьогодні залишилися без світла. Про це розповів начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, 24 листопада вдень електропостачання відключали у 1 тисячі 171 населеному пункті області. Без електрики залишилися 469 тисяч споживачів. Фактично це 80 відсотків від загальної кількості. Однак вдалося під’єднати до єдиної енергетичної мережі країни перший блок Хмельницької атомної електростанції.

«Енергосистема України оговтується від атак ворога. Розпочинається підключення споживачів до мережі», — додав Сергій Гамалій.

Крім того, рада оборони Хмельницької області подовжила до 28 листопада дію режим економії електроенергії. Про це свідчить наказ, підписаний Сергієм Гамалієм.

Згідно з ним, усім підприємствам, установам, організаціям і населенню рекомендують обмежити споживання електрики у пікові години. А саме — з 7-ї ранку до 23-ї години. Хмельницькому міському голові рекомендують обмежити роботу тролейбусів.

Також у наказі містяться рекомендації щодо обмеження зовнішнього вуличного освітлення, відключення сітілайтів, рекламних щитів, освітлення фасадів, білбордів, стел автозаправок. А керівникам промислових підприємств області надалі радять передбачити можливість нічних змін роботи.

Читайте також: Відключення електроенергії: у листопаді на Хмельниччині запланували придбання генераторів майже на 50 мільйонів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую