ye-logo.v1.2

Відключення електроенергії: у листопаді на Хмельниччині запланували придбання генераторів майже на 50 мільйонів

Економіка 5099
На Хмельниччині запланували покупку генераторів майже на сто мільйонів гривень
На Хмельниччині запланували покупку генераторів майже на сто мільйонів гривень. Фото: konkurent.ua

У Хмельницькій області продовжують активно купувати генератори.

За останні десять днів закупники Хмельницької області оголосили торгів та підписали угод на придбання генераторів на суму понад 10 мільйонів гривень. З початку листопада ця сума сягнула близько 50 мільйонів. Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Так, міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” 21 листопада за спрощеною процедурою уклало угоду про придбання одразу 20 генераторів на суму 1,2 мільйона гривень. Постачальником став ФОП Лук’янчук Роман Миколайович.

Це не перша угода щодо придбання генераторів цим комунальним підприємством. Зокрема, 11 листопада воно вже уклало угоду на придбання десяти генераторів потужністю від 40 до 136 кВт вартістю майже шість мільйонів гривень. Постачальником стало ТОВ “Даная Холдинг”. Директором та засновником підприємства є Андрій Гриценюк.

ФОП Лук’янчук Роман Миколайович також поставить чотири генератори загальною вартістю майже 850 тисяч гривень для управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Хмельницькі рятувальники оголосили торги на придбання генератора потужністю 120 кВт з причепом очікуваною вартістю 880 тисяч гривень

Крім того, генератор вартістю 890 тисяч гривень купує управління територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Хмельницькому. Але місце постачання вказано у Чернівцях. Постачальник ТОВ “МР-Буд” Романа Лупуляка.

Ярмолинецька багатопрофільна лікарня за результатами торгів визначило постачальника генератора вартістю майже 1,4 мільйона гривень. Постачальником планується ТОВ “Трейд-Компані 2021” Олександра Слободяна. Потужність генератора має бути не менш ніж 250 кВт.

Раніше “Сайт “Є” писав, що за перші десять днів листопада закупники області оголосили торги та уклали угод щодо придбання генераторів на суму 33,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, що впродовж 10-11 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в різних областях країни. Зокрема, 10 жовтня ворог вдарив трьома ракетами в об’єкт критичної інфраструктури Хмельницького. В результаті в самому місті та в частині області були перебої з постачанням електроенергії.

Крім того, 22 жовтня від ракетних ударів постраждали Хмельницький і Шепетівський райони. А 23 листопада внаслідок ракетного удару по Україні більшість громад Хмельниччини були знеструмлені. Також від енергосистеми довелося відключити енергоблоки Хмельницької АЕС.

Тому закупники активно проводять тендери щодо придбання генераторів. У жовтні вони оголосили торги на придбання генераторів на суму понад 20 мільйонів гривень. Крім того, одразу два комунальних підприємства у Хмельницькій області оголосили торги на придбання когенераційних установок для виробництва електроенергії.

Тож за два місяці сума, яку бюджетні установи області запланували на придбання генераторів сягає, майже ста мільйонів гривень.

Читайте також: На Хмельниччині поліція купує системи відеоспостереження: названі місця розташування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую