ye-logo.v1.2

Виконував завдання в тилу противника: у Славуті попрощалися із Сергієм Кондратюком

Суспільство 2871
Сергій Кондратюк служив у роті розвідки
Сергій Кондратюк служив у роті розвідки. Фото: виконавчого комітету Славутської міськради

Герой загинув 17 листопада на Луганському напрямку.

У Славуті провели в останню дорогу захисника української землі Сергія Кондратюка. Як повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради, він загинув 17 листопада на Луганському напрямку в районі населених пунктів Кремінна та Лиман, виконуючи бойове завдання в тилу противника.

«Сьогодні, 25 листопада, жителі Славутської громади у скорботі схилили низько голови перед справжнім українським Героєм, земляком Кондратюком Сергієм Васильовичем. Вірний військовій присязі, старший солдат Кондратюк Сергій, проявивши героїзм, мужність, виборюючи мир на нашій рідній землі», - зазначають в міській раді.

Сергій Кондратюк народився 27 травня 1998 року у селі Хутір Шепетівського району Хмельницької області. У 2017 році вступив на громадських засадах до лав окремого легкопіхотного загону «Волинь» - добровольчого збройного формування, яке входить до складу Української добровольчої армії. У 2017 році був нагороджений відзнакою «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга».

Містяни провели в останню дорогу захисника української землі Сергія Кондратюка

З березня 2022 року Сергій підписав контракт та став до лав Збройних Сил України , служив в роті розвідки бригадного управління.

«Сергій Кондратюк - життєрадісний, надзвичайно доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу... Таким нашого Героя пам'ятатимуть рідні, друзі, знайомі, побратими. Саме таким Сергій залишиться в пам' яті Славутської громади та всієї України», - кажуть про Героя.

У скорботі мешканці Славути схилили голови перед справжнім українським Героєм

Поховали Сергія Кондратюка із усіма військовими почестями.

Вічна пам’ять Герою… Щирі співчуття родині…

Нагадаємо, у Хмельницькому провели в останній шлях 39-річного Андрія Радька. Воїна загинув на Луганському напрямку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую